תמונות: מקום בתוך היער

ביקורות סרטים

הדרמה המהוללת החדשה של במאי "בלו ולנטיין" יודעת בדיוק מה היא רוצה להגיד על חוליה של החברה האמריקאית, וזה היתרון וגם החיסרון שלה – היא מעט שכלתנית מכדי לסחוף באמת

מקום בתוך היער The Place Beyond the Pines

אהבת את מקום בתוך היער?
מקום בתוך היער - The Place Beyond the Pines
ארה"ב, (2013), 140 דקות, אנגלית
ז'אנר: מתח, דרמה
תאריך יציאה לאקרנים: 9.5.2013
טריילר מקום בתוך היער

תקציר

"מקום בתוך היער" הוא סרטו החדש של דרק סיאנפנס ("בלו וולנטיין") אודות פעלולן אופנועים שנאלץ לשדוד בנקים כדי לספק למשפחתו הטרייה כסף ואמצעים.

לוק (ראיין גוסלינג) הוא פעלולן אופנועים וותיק ששמו הולך לפניו - מעמדו בקרב אנשי התעשייה הוא בגדר אגדה. את לחמו הוא מרוויח מפעלולים מסוכנים בקרנבלים. הוא מנהל רומן עם רומינה (אווה מנדס) שלא מזמן ילדה את בנו. אולם מדובר בסוד גדול שהיא מתעקשת להסתיר. לוק בניגוד אליה, גאה בבנו ובאישה שהוא אוהב. הוא מתעקש להישאר לצדה של רומינה ומחליט לנצל את כישורי הרכיבה שלו למשהו נוסף, שדידת בנקים. אף אחד לא יכול לעצור אותו בשל כישורי הרכיבה היוצאים מן הכלל שלו.

היחיד שמנסה למצוא את השודד הוא אייבורי קרוס (בראדלי קופר), שוטר חדש במחלקה שנחוש להוכיח לכולם כי הוא עשוי מהחומר הנכון ולהתקדם מהר בדרגה לצמרת המשטרה. אולם אייבורי עצמו נתקל בבעיה, שכן צמרת המשטרה עצמה מושחתת והדרך היחידה שלו להצליח היא לפצח את החקירה עוברת ישירות דרך המפקח המושחת שלו.