תמונות: שלושת המוסקטרים

ביקורות סרטים

האם באמת היינו זקוקים לעיבוד נוסף של קלאסיקת ההרפתקאות? הבמאי פול אנדרסון מגייס לעזרתו ליהוק מוצלח, אקשן סוחף ושימוש יעיל בתלת-ממד כדי להוכיח שכן

שלושת המוסקטרים The Three Musketeers

אהבת את שלושת המוסקטרים?
שלושת המוסקטרים - The Three Musketeers
ארה"ב, (2011), 110 דקות, אנגלית
ז'אנר: הרפתקאות
תאריך יציאה לאקרנים: 29.9.2011
סוגי הקרנה:
3D
טריילר שלושת המוסקטרים

תקציר

"שלושת המוסקטרים" הוא גרסה חדשה ותלת-ממדית לסיפור ההרפתקאות הקלאסי על שלושת האבירים, ובראשם דארטנייאן. הסרט, כמו הספר, מתרחש בצרפת מלאת התככים והבגידות של ראשית המאה ה-17, בה מולך לואי ה-13 חלש האופי, בעוד השליט בפועל הוא החשמן רישלייה.

הפעם, הסרט מתאר כיצד דארטנייאן הצעיר נחוש לאחד מחדש את חבריו המוסקטרים, כיום בטלנים חסרי מעש, כדי למנוע משני נוכלים ערמומיים להפיל את שלטון המלוכה הצרפתי ולהתחיל מלחמה באירופה.

שלושת המוסקטרים (בצרפתית: "Les Trois Mousquetaires") ראה אור לראשונה במגזין הספרותי הצרפתי "le siecle" כסיפור בהמשכים בין החודשים מרץ ויולי של שנת 1844. מאז ראשית ימי הקולנוע נעשו לו עיבודים אינספור, בצרפתית, באנגלית ובשפות אחרות. עם זאת, מדובר בפעם הראשונה שנעשה לו עיבוד קולנועי תלת-ממדי.

הבמאי פול אנדרסון הוא כבר מומחה ליצירת להיטים קולנועיים מבדרים. בין השאר, אנדרסון אחראי לסדרת "האויב שבפנים", אחת הרווחיות בתולדות הקולנוע, שבה שיתף פעולה עם בת זוגתו, מילה ג'ובוביץ', המככבת גם בסרט זה, ובצדה מופיע צוות של שחקנים מרחבי העולם.